Yandex.Metrica

לבוגרים של קרנליוס נשאר רק לבחור

הבוגרים שלנו כבר מצאו עבודה בהיי-טק, ומה איתכם?

אזהרה: בוגרי קרנליוס נחטפים
לעבודה עוד לפני סיום הקורס!

יש הרבה ויכוחים בתחום אבטחת המידע והסייבר. על דבר אחד כולם מסכימים – ניסיון חשוב פי מאה מתיאוריה.

כולם מחפשים ידע מעשי

החברות יודעות את זה. המנכ״לים שלהן יודעים את זה. וזה הדבר היחיד שתכל׳ס מעניין אותם. בקרנליוס, אנחנו מספקים להם בדיוק את זה. בעזרת הסימולטור שלנו אתם תתנסו בהתקפות והגנות אמיתיות בלייב. דמיינו לכם שאתם נמצאים בשדה קרב. מוקשים, מטוסים מעליכם, טנקים מרעידים את האדמה, כדור עובר מעל הראש שלכם, כל החלטה קריטית וצריך לחשוב מהר!  ועכשיו, לחצו ״איקס״. יצאתם מהסימולטור.

אפילו המנכ"לים יודעים

החוויה שחוויתם הרגע היא בדיוק החוויה שהמנכ״לים של החברות הגדולות בתחום מחפשים שתעברו לפני שתגנו בגופכם על הדבר הכי יקר להם. המידע שלהם.

לצאת לקרב עם מומחה ולא עם טירון

ברגע זה ממש, יושב מנכ״ל במשרדו, ומקבל מועמד ששוב, בפעם המי-יודע-כמה אומר לו ״כן, בתיאוריה אני יודע. למדנו״. המנכ״ל מבין, כמו שכבר גם אתם, שאותו מועמד מעולם לא דרך בשדה קרב. הוא לא יסכים בשום אופן לצאת למלחמה עם טירון.

והדוגמא הזאת עם המועמד שמגיע לראיון עבודה ללא שום ידע מעשי היא בדיוק הסיבה שאצלנו 82% מהתלמידים מוצאים עבודה, רובם במהלך הקורס.

"אני חושב שלשני הצדדים נמאס"

נמאס לגופים הזקוקים לאנשי סייבר! נמאס להם לקבל לראיונות חבר’ה עם תעודות שכל מה שעברו זה סטים של שקפים. ונמאס לצעירים שמקבלים את התעודות כשהם מבינים אחרי הראיון הראשון או השני שכל מה שיש להם זה נייר, שלא מכניס אותם לשום מקום שהם באמת רוצים להיות בו.”

דבש מתוק, יועץ אבטחת מידע אסטרטגי

הקורס היחיד שמכניס אותך למערך הסייבר הלאומי של משרד ראש הממשלה

6 תעודות בקורס אחד!

סייבר ישראל

החל מ-2019, כל משרת סייבר ממשלתית תחייב את המועמד בתעודה זו. כמו כן, מ-2019, אחד מתנאי הסף לחברות לגשת למכרזים ממשלתיים, יהיה שעובדיה יהיו בעלי הכשרה זו.

בניגוד ללימודי תואר (מהנדס) והנדסאי, נכון להיום, בעולם הסייבר יש רק  ״לימודי תעודה״.
לימודי תעודה בד״כ מאופיינים באישור של גורם מדיני והוא – משרד העבודה והרווחה או בשמו הקודם ה-תמ״ת.

microsoft

תעודת 70-740 ממיקרוסופט. אמנם תעודה זו לא קשורה ישירות לסייבר, אבל שייכת לתחום הסיסטם המהווה חלק חשוב מהקורס שלנו. זוהי תעודה בינלאומית מוכרת ומוערכת בעולם. תעודה הסמכה MCSA מלאה של מיקרוסופט.

KERNELiOS

קרנליוס – מרכז הידע המוביל לסייבר בישראל. אחראי על הכשרת סייבר של מאות בוגרים וחברות שונות. התעודה של קרנליוס היא מפתח להיכנס למקומות עבודה רבים בתעשיה.

בוא נדבר תכל׳ס

הלכת, שילמת, הגעת, השקעת, למדת, לא פספסת אף שיעור. קיבלת מצטיין. ברכות.
הגעת, התראיינת, לא התקבלת. איך יכול להיות?

המנכ״ל אמר: ״אתה מעולה לנו. בחור טוב, ראש על הכתפיים, יכול לסמוך עליך. אבל אחי, תכל׳ס אומר לך – אני מצטער. לא יכול לקבל אותך. אנחנו חברה ממשלתית אז אתה מבין שאסור לי לקבל מועמד בלי תעודה מטעם משרד ראש הממשלה ומטה הסייבר הישראלי״

תנאי קבלה לחברות ממשלתיות

אל-על, שב״כ, רפאל, תעשייה אווירית. בכל אחד מאלה ורבים אחרים, ידרשו תעודה מטעם מטה הסייבר הישראלי. יותר מכך, יבדקו אם המועמד רשום כמוסמך.

קרנליוס הינה המקום היחיד בארץ שנותן את התעודות הללו.

עדיין מתלבטים? דברו איתנו עוד היום ללא עלות

עדיין מתלבטים?
דברו איתנו עוד היום

נותרו מקומות אחרונים!

ההרשמה לקורס
מרץ בעיצומה:

קבעו שיחת יעוץ חינם עוד היום

מבצע לחודש מרץ בלבד:

₪4600 הנחה

לנרשמים עד סוף החודש

שינוי גודל גופנים