Yandex.Metrica
 • עברית
 • קורס סייבר

  חושבים על עבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע?
  בואו ללמוד מהמומחים של KERNELiOS

  כיצד ניתן להיכנס לשוק העבודה בעולם אבטחת המידע והסייבר בישראל?

  עולם אבטחת המידע הינו עולם מרתק אשר מצריך חשיבה מחוץ לקופסה והרבה משיכה לתחום מצד מומחים ומצד האנשים העוסקים בו.

  הבנה ושליטה בכל הקשור אל אבטחת מערכות מידע וסייבר יאפשרו יציבות בשוק העבודה בהייטק, אתגרים מרובים ושכר הולם.

  הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להיכנס לשוק הישראלי היא באמצעות לימודי אבטחת מידע אשר מתרחשים במסגרת קורס אבטחת מידע מקיף שמטרתו להכשיר את התלמיד ולהכינו לעולם הסייבר.

  במסגרת  קורס סייבר יועברו לתלמיד כלים מעשיים ואלמנטים חשובים עם ליווי של אנשי הייטק בכירים בסייבר בעלי ניסיון מקיף של ניהול רשתות ואבטחת מידע ברמות הגבוהות ביותר.

  למה לעבור לימודי סייבר ואבטחת מידע עם קרנליוס?

  במסגרת קורס סייבר עם קרנליוס כל סטודנט ייחשף למגוון רחב של שיטות הגנה ותקיפה בעולם הסייבר תוך כדי התנסות בפעולות אשר מדמות את המתרחש בעולם האמיתי 

  הסמכות רשמיות מטעם המדינה

  קרנליוס מפוקחת על ידי משרד העבודה ומספקת לסטודנטים שלה בסיום הקורסים הסמכות מטעם המדינה

  קורסים מעשיים

  תכני הקורס מתמקדים במעבדות וקבלת ניסיון מעשי באמצעות סביבות וירטואליות סימולציות מעשיות

  ליווי ויחסי אישי

  הסטודנטים שלנו הם לקוחות VIP לאורך כל הדרך וזוכים ליחס אישי מצוות המרצים ומרכז הידע

  הקלטות ומערכי שיעור מקוונים

  בנוסף לקורס כל סטודנט מקבל אפשרות להתחבר לשיעורים מרחוק ולצפות בשיעורים גם לאחר שעות הקורס

  מתקן אימונים המתקדם בארץ

  הכולל סימולטור תקיפה, כיתות לימוד מתקדמות ועוד

  האם לאחר קורס אבטחת מידע אוכל להתקבל ישר למשרה בהייטק?

  כמו בכל קורס בכל תחום, גם כאשר מדובר על לימודי סייבר – הסיכויים לקבלת משרה איכותית עולים בצורה משמעותית.

  גופי הסייבר בישראל משתוקקים לקלוט עובדים איכותיים חדשים בכל עת! כל התלמידים של קרנליוס נמצאים בנקודת פתיחה מעולה לקראת קבלת משרה לשוק הסייבר בישראל אשר מכירים את הקורס ומודעים לאיכותו הרבה.

  לקבלת מידע נוסף על קורס סייבר ואבטחת מידע התקשרו כעת או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

  קרנליוס, קורסים סייבר, לימודי סייבר, לימודי אבטחת מידע, סייבר למתחילים, kernelios, מלגה ללימודים

  בוגרינו עובדים בחברות המובילות בהיי-טק

  הקורסים שלנו

  CHCSS + LINUX (450)

  קורס מיישם הגנת סייבר , הסמכת לינוקס (450)

  קורס אבטחת סייבר למתחילים, המיועד לקהל המבקש לבצע שינוי קריירה, או לחילופין לאלה המבקשים להיכנס לעולם הסייבר ואבטחת המידע.

  הסטודנטים בקורס ייחשפו למגוון רחב של נושאים ושיטות של הגנה ותקיפה בעולם הסייבר ויתנסו בחומר עם כלים שממחישים את המתרחש בעולם האמיתי, כלים הנחוצים לעבודה השוטפת של איש אבטחת מידע בעולמנו המשתנה.

  450 שעות

  90 מפגשים

  CHCSS (310)

  קורס מיישם הגנת סייבר
  (310) CHCSS

  קורס אבטחת סייבר למתחילים, המיועד לקהל המבקש לבצע שינוי קריירה, או לחילופין לאלה המבקשים להיכנס לעולם הסייבר ואבטחת המידע.

  הסטודנטים בקורס ייחשפו למגוון רחב של נושאים ושיטות של הגנה ותקיפה בעולם הסייבר ויתנסו בחומר עם כלים שממחישים את המתרחש בעולם האמיתי, כלים הנחוצים לעבודה השוטפת של איש אבטחת מידע בעולמנו המשתנה.

  310 שעות

  62 מפגשים

  CHPTE (150)

  קורס PT בדיקת חדירות (150)

  קורס אבטחת מידע למתקדמים המיועד לאלו המחפשים לשפר את יכולות ה-PT (בדיקת חדירוּת) ויכולות ה-Python שלהם.

  קורס זה הינו השלב הבא לבוגרי מסלול CHCSS.

  150 שעות

  15 מפגשים

  בוגרים מספרים

  קורס סייבר מקיף ומקצועי מלמד ביסודיות שיטות הגנה והתקפה מעולם הסייבר ואבטחת המידע
  לימודי סייבר מתאימים לאלו מכם הניחנים ביכולות מחשבה, ניתוח נתונים, הסקה וידע בסיסי באנגלית. במקביל במידה ואתם מסתגלים מהר לחידושים, טכנולוגיה ותהליכים סביר להניח שקורס אבטחת מידע וסייבר מתאים לכם.
  לאחר סיום קורס הסייבר מרבית בוגרינו משתלבים בתעשיה בתחום. לא בכל מוסד לימודי סייבר קיים ליווי והשמה אך בקרנליוס אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לדאוג לשילובכם בתעשיה.

   

  לאחר לימודי סייבר ואבטחת מידע מטעם קרנליוס השוק נוטה לתגמל מתחילים ובכללם את בוגרינו בשכר משוער של 12,000-8,000 ₪, לפרטים נוספים צרו קשר

   

  לימודי סייבר בקרנליוס

  העולם המודרני הולך וצועד למציאות בה המלחמות האמיתיות מתחוללות מאחורי מקלדת ומסך. ככל שהשנים מתקדמות ועולם הטכנולוגיה הולך ומשתכלל, הלחימה הפיזית נעשית שולית ביחס למרחב אפשרויות התקיפה שמזמנת לפתחה ההתפתחות העולמית. יחד עם היתרונות הרבים והיעילים שעולם המחשוב מעניק לנו, קיימים אתגרים לא מעטים שצצים מדי יום, כאשר האדם הממוצע שרזי עולם המחשוב לא מונחים בכיסו, נדרש לעמוד מולם.

  פושעי הסייבר אינם מגדירים את עצמם, פעמים הם תוקפים גופים פרטיים מתוך רצון להרוויח כסף, ופעמים הם מנסים לתקוף גופים ממשלתיים על מנת לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל. לא משנה על איזה סוג של תקיפה נדבר, המסקנה היא פשוטה: עלינו להכשיר כמה שיותר לוחמי סייבר ואבטחת מידע שיוכלו לפרוס על אזרחי מדינת ישראל רשת הגנה משמעותית.

  לימודי סייבר ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

  מכללת קרנליוס מציעה את לימוד הסייבר לכלל הציבור שמעוניין לעבור קורס סייבר ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל כיום.

  כאן המקום לציין שעולם הסייבר כולל בתוכו שלל תחומים, כמו: הגנת סייבר, לוחמת סייבר, אבטחת מידע, האקינג ועוד. המשותף לכל התחומים הללו הוא, שהם כלולים תחת הכותרת של “לימודי סייבר”, כאשר לימודים אלה מתחלקים לנושאי התמחות שונים.

  קורס סייבר מקצועי מאופיין בעומק ובהיקף שהתלמיד מקבל, ומצד שני קורס זה דורש מהלומד ידיעה והבנה מעמיקות, יכולות אנליטיות וכן יכולות מקצועיות נוספות. תלמיד שיגיע למכללת קרנליוס עם רצון לקבל ולהתקדם, יוכל להפוך ללוחם סייבר מקצועי, חד, משופשף ומנוסה, כזה שכל חברה הייתה רוצה להחזיק בו.

  קורס סייבר בקרנליוס - נושאי הלימוד שלנו

  האמת היא, שנושאי הלימוד שמועברים בקורסי הסייבר דרך המכללה שלנו הם רבים ומגוונים. בדרך להפיכתכם ללוחמי סייבר אמיתיים תעברו נושאים מרתקים, כגון: פשעי סייבר; איומים בתחום; תשתיות לאומיות; קבוצות טרור; לוחמת סייבר ומשמעותה; אבטחת סייבר; אסטרטגיות הגנה בתחום הסייבר, ועוד.

  במסגרת קורס סייבר במכללת קרנליוס אנו פותחים את הלימוד עם הקדמה ומבוא ללימודי סייבר ואבטחת מידע. במהלך שיעורים אלה יקבלו הסטודנטים יסודות חשובים מאוד ונושאי בסיס קריטיים עבור לימודי סייבר. במהלך קורס סייבר נלמד על טכנולוגיות רלוונטיות, כלים, מערכות הפעלה, שפות תכנות מרכזיות ועוד. בשיעורים מתקדמים יותר נלמד יותר לעומק על נושאים חשובים בעולם הסייבר ההתקפי וההגנתי, נלמד על מתקפות סייבר ודרכי ההגנה מפניהן, נלמד על הצפנה, תוכנה זדונית, פריצת סיסמאות ועוד.

  קורסי הסייבר מלווים בתרגול מעשי חי המתבצע באמצעות מעבדות מתקדמות וסימולטור ייחודי שמתרגל מצבי אמת. הסימולטור מכין את הסטודנטים ומדמה להם, כמה שניתן, את המציאות המאתגרת אותה הם יפגשו בשטח.

  מסלולי קורס סייבר בקרנליוס

  מכללת קרנליוס, מרכז הידע לסייבר, מבקשת להכשיר לוחמי סייבר מקצועיים באמצעות מספר מסלולים שמוצעים לקהל הרחב:

  CHCSS + LINUX קורס מיישם הגנת סייבר, הסמכת לינוקס

  קורס מיישם הגנת סייבר, הסמכת לינוקס (450 שעות) – קורס אבטחת סייבר למתחילים, המיועד לקהל המבקש לבצע שינוי קריירה, או לחילופין לאלה המבקשים להתחיל לימוד סייבר ואבטחת המידע וכולל בתוכו מכינת לינוקס עם הסמכה בינלאומית הנדרשת כתנאי סף לקבלה ללימודי קורס מיישם הגנת סייבר.

  CHCSS קורס מיישם הגנת סייבר

  קורס מיישם הגנת סייבר (310 שעות) – קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים להתחיל לימודי סייבר ואבטחת מידע או לקהל יעד שמעוניין לבצע הסבת מקצוע. קורס זה מפוקח על ידי המדינה ומקנה תעודת הסמכה ממשלתית בתחום לבוגריו.

  CHPTE קורס סייבר בדיקת חדירות

  קורס PT בדיקת חדירות (150 שעות) – קורס אבטחת מידע למתקדמים המיועד לאלו המחפשים לשפר את יכולות ה-PT (בדיקת חדירוּת) ויכולות ה-Python שלהם. קורס זה הוא השלב הבא לבוגרי מסלול CHCSS.

  מטרת הקורסים הללו, כל קורס לפי רמתו, היא לפתח לוחמי סייבר ומומחים לאבטחת מידע שיצאו לשוק, ישתבצו בחברות מובילות ויצליחו לייצר מעטפת בטוחה לחברות בהם הם עובדים.

  לימודי סייבר איך אדע האם זה מתאים לי?

  לימודי סייבר ואבטחת מידע הפכו בשנים האחרונות לשם דבר בעולם כולו, ובמדינת ישראל בפרט. אחוזי ההתעניינות בלימוד סייבר ובלימודי אבטחת מידע רק הולכים וגואים ככל שהשנים מתקדמות. לאור זאת, מתעניינים בלימודי סייבר רבים שואלים אותנו את השאלה הפופולארית: האם לימודי סייבר מתאימים לי?

  אז אם ניחנתם בסקרנות לטכנולוגיה, לחידושים, לאנשים ותהליכים; אם אתגר, איכות ועשייה הם ערכים שמנחים את חייכם; אם אתם מוכנים לעשייה שוטפת, מתמשכת, מאתגרת ומעניינת – ייתכן מאוד ולימודי סייבר ואבטחת מידע הם הלימודים האידיאליים עבורכם. אם אתם אנשים שמעוניינים לקבל תגמול הוגן עבור העשייה שלהם בתוך עולם דינאמי וחדיש – לימודי סייבר ואבטחת מידע דרך מכללת קרנליוס עשויים להיות הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

  לימודי סייבר דרך מכללת קרנליוס, 5 סיבות לללמוד אצלנו

  לימודי סייבר ואבטחת מידע דרך מכללת קרנליוס מספקים לכם יתרונות רבים. אז בואו נציין כמה עובדות שמספקות לבוגרי המכללה יתרון ברור בדרך לקבלת עבודה:

  • קרנליוס הם היחידים במדינת ישראל שמעניקים 3 תעודות לאומיות ובינלאומיות כולל תעודה ממשלתית בתחום (בסיום קורס סייבר מקיף).
  • בקרנליוס קורסי הסייבר היחידים במדינת ישראל שמפוקחים בפיקוח מלא על ידי משרד העבודה.
  •  70% מתוכן השיעורים עוסק בלימוד פרקטיים ומעשיים.
  •  התרגולים אצל קרנליוס מתבצעים על גבי מעבדות מתקדמות וסימולטור ייחודי שמתרגל מצבי אמת.
  • המרצים בקורס הסייבר שלנו הינם מומחים בתחומם ומהטובים ביותר בתעשייה בארץ.

  לאחר לימודי סייבר מקיפים היכן אוכל להשתלב בתעשיה?

  שוק הסייבר הולך וגדל מדי שנה, והביקוש ללימודי סייבר ומומחי אבטחת מידע רק מתעצם. כיום ישנו מחסור גדול בעולם כולו, ובפרט במדינת ישראל, באנשי סייבר איכותיים. בשל כך, אפשרויות התעסוקה בעולם הסייבר הן גדולות. לכן, לאחר לימודי סייבר במכללת קרנליוס, בוגרי המכללה מתקבלים לעבוד בחברות סייבר שונות, בחברות הייטק, בארגונים ממשלתיים, בבנקים, ובעצם בכל ארגון שזקוק להגן על המידע הרגיש שלו.

  לימודי סייבר

  מורכבות לימודי סייבר תלויה בנקודת המבט של התלמידים. אם אתם סקרנים לגבי טכנולוגיה, נהנים מהריגוש של פתרון בעיות מורכבות ומאמץ ללמוד נושאים חדשים, אתם יכולים למצוא את תחום אבטחת הסייבר כאתגר מרתק שמעניין ללמוד. אם אתם מעוניינים לפתח קריירה בתעשייה, סביר להניח שאתם יודעים כי שליטה במיומנויות הטכניות הכרוכות במהלך לימודי סייבר היא איננה פשוטה, אך גם מתגמלת ומאתגרת. אין ספק שחלק מהמיומנויות האלו מורכבות, אבל עם המנטליות הנכונה ותוכנית פעולה, תוכלו לבנות בסיס למשרה מתגמלת ומבוקשת. מרכז ההדרכות של חברת קרנליוס בע"מ מאפשר לכם לבנות את הכישורים שאתם צריכים לקריירה בתחום. הנה מה שחשוב לדעת על לימודי סייבר.

  בניית בסיס עם לימודי סייבר

  בניית בסיס עם לימודי סייבר לימודי סייבר מאפשרים לא רק לבנות מיומנויות יסוד בסביבת למידה מובנית, אלא גם לחוות לעומק וממקור ראשון את תחום אבטחת הסייבר. התלמידים משתמשים בידע הנלמד כהזדמנות להבין אם קריירה באבטחת מידע יכולה להתאים היטב למטרות ולתחומי העניין הייחודיים שלהם. לימודי סייבר מעניקים את הכלים הנדרשים לשליטה בנושאים כמו: • כלי אבטחת סייבר למניעת תקיפות. • תאימות אבטחה ותקני תעשייה. • מערכת הפעלה, רשת ואבטחת מידע. • תגובה לאירוע. • בדיקת חדירה. • מודיעין ואיומי סייבר.

  קורס אבטחת מידע

  לימודי סייבר מתחילים עם סקירה רחבה, והתלמידים מקבלים סקירה מקיפה על המיומנויות הנדרשות, תחומי אבטחת סייבר שניתן לעבוד בהם, והמיומנויות הנדרשות כדי להגיע לשם. יש הבדל בין קשה למאתגר. לימודי סייבר עשויים להיות מאתגרים, אבל התחום אינו חייב להיות קשה, במיוחד אם אתם נלהבים מטכנולוגיה. הלימודים מטפחים סקרנות לטכנולוגיות שאתם עובדים איתן, וסביר להניח שתגלו שמיומנויות מאתגרות הופכות להיות קלות יותר.

  סייבר ואבטחת מידע

  פניה לחברה שמספקת הדרכה. טכנולוגיות ואיומי אבטחת סייבר משתנים תמיד. אנשי מקצוע מצליחים בתחום אבטחת סייבר הם מומחים שמקפידים על השתלמויות וכנסים מעשירים ומלמדים באופן קבוע, ומפתחים את כישוריהם עם התפתחות האיומים. כשאתם בוחנים אפשרויות קבלת עבודה באבטחת סייבר, מומלץ להתחיל עם חברת קרנליוס, שמשקיעה בהכשרה מתמשכת, ויש לה מוניטין מעולה בתחום לימודי IT. לא רק שהידע המקיף שתרכשו יכול לחסוך לכם כסף, אלא גם זמן אישי. כאשר הכשרה שוטפת היא חלק מתפקידכם, חשוב שיהיו לכם את כל הכלים הדרושים להצלחה בתחום.

  קורס אבטחת מידע וסייבר

  אחת הסיבות שמסבירות למה חברות וארגונים אינם מצליחים למצוא את אנשי אבטחת הסייבר המנוסים שהם צריכים היא שפשוט אין הרבה אנשי מקצוע טכנולוגיים ששולטים במיומנויות תקשורת ברורה, ואלה שיש להם מיומנויות אלה לאחר השלמת קורס אבטחת מידע וסייבר, מוצאים עבודות עם משכורות גבוהות והטבות שמיועדות לשמור את העובדים בארגונים לטווח הארוך. כשמבינים את השיקולים האלה, מבינים את חשיבות הקורסים המוצעים במרכז ההדרכות המוביל של חברת קרנליוס בע"מ, שמכשירים בוגרי קורס אבטחת מידע וסייבר להתחיל קריירה בתחום ולהרוויח שכר נאה. הנה כמה מהתכונות שמומחי אבטחת מידע צריכים להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים.

  קורס אבטחת מידע וסייבר מלמד הרגלי עבודה נכונים

  קורס אבטחת מידע וסייבר מלמד איך לעבוד נכון ובשיטתיות, ומקנה לתלמידים את הכישורים היעילים הבאים: • מחקר שאלות טכניות ובחינה מקיפה של האפשרויות. • התלהבות ויכולת הסתגלות גבוהה. • יכולות חזקות של אנליטיות ואבחון. • הבנה עדכנית בפגיעות נפוצות באינטרנט. • שמירה על מודעות וידע של סטנדרטים, שיטות עבודה, נהלים וכלים מודרניים. יכולת התנהלות מתוך נקודת מבט של האקרים כישורי תקשורת מקיפים מאפשרים לכם גם להסביר דוגמאות שקשורות להנדסה חברתית, שהיא סוגיה רווחת בקהילת האבטחה.

  לימודי סייבר ואבטחת מידע

  קורס אבטחת מידע וסייבר, בדיוק כפי שהוא נשמע, מלמד הגנה על נתונים אלקטרוניים, רשתות, מערכות מחשב ומידע סודי אחר. באופן פרטני, התוכן הזה צריך להיות מוגן מפני תוקפי סייבר. המטרה של התקפות סייבר היא בדרך כלל לחבל בתהליכים עסקיים, לסחוט כסף ממשתמשים, או לגשת, לגנוב או להרוס מידע רגיש. הקורס מלמד איך למנוע ולסכל את כל הפגיעות האלה. יכולת התנהלות מתוך נקודת מבט של האקרים כישורי תקשורת מקיפים מאפשרים לכם גם להסביר דוגמאות שקשורות להנדסה חברתית, שהיא סוגיה רווחת בקהילת האבטחה.

  לימודי אבטחת מידע

  קורס אבטחת מידע וסייבר מלמד הפעלת כל מיני אמצעי אבטחת חומרה ותוכנה, והתנהלות מתוך נקודת המבט של האקרים שעלולים להשתמש בשיטות יצירתיות שונות כדי לקבל גישה ולחדור לממשקי המחשבים המאובטחים של ארגונים.

  אבטחת מידע לימודים

  הבנת התמונה המלאה. אנשי מקצוע בכל הרמות מבינים לא רק מושגים ועקרונות אבטחה; הם גם מכירים את תקנות הפרטיות והאבטחה העדכניות ביותר. לכן חשוב ללמוד קורס אבטחת מידע וסייבר במסגרת הקורסים הזמינים המוצעים על ידי חברת קרנליוס בע"מ, שהכשירה במשך שנים רבות את המומחים המובילים בתעשייה.
  Previous slide
  Next slide
  Skip to content