Yandex.Metrica
 • English
 • קורס סייבר

  קורס סייבר ואבטחת מידע - דלת הכניסה שלך להייטק!

  חושבים ללמוד קורס סייבר ואבטחת המידע?
  בואו ללמוד מהמומחים של KERNELiOS

  דף הבית » קורס סייבר

  קורס סייבר ואבטחת המידע - איך נכנסים לשוק העבודה?

  עולם אבטחת המידע הינו עולם מרתק אשר מצריך חשיבה מחוץ לקופסה והרבה משיכה לתחום מצד מומחים ומצד האנשים העוסקים בו.

  הבנה ושליטה בכל הקשור אל אבטחת מערכות מידע וסייבר יאפשרו יציבות בשוק העבודה בהייטק, אתגרים מרובים ושכר הולם.

  הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להיכנס לשוק הישראלי היא באמצעות לימודי אבטחת מידע אשר מתרחשים במסגרת קורס אבטחת מידע מקיף שמטרתו להכשיר את התלמיד ולהכינו לעולם הסייבר.

  במסגרת  קורס סייבר יועברו לתלמיד כלים מעשיים ואלמנטים חשובים עם ליווי של אנשי הייטק בכירים בסייבר בעלי ניסיון מקיף של ניהול רשתות ואבטחת מידע ברמות הגבוהות ביותר.

  האם לאחר קורס אבטחת מידע אוכל להתקבל ישר למשרה בהייטק?

  כמו בכל קורס בכל תחום, גם כאשר מדובר על לימודי סייבר – הסיכויים לקבלת משרה איכותית עולים בצורה משמעותית.

  גופי הסייבר בישראל משתוקקים לקלוט עובדים איכותיים חדשים בכל עת! כל התלמידים של קרנליוס נמצאים בנקודת פתיחה מעולה לקראת קבלת משרה לשוק הסייבר בישראל אשר מכירים את הקורס ומודעים לאיכותו הרבה.

  לקבלת מידע נוסף על קורס סייבר ואבטחת מידע התקשרו כעת או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

  קרנליוס, קורסים סייבר, לימודי סייבר, לימודי אבטחת מידע, סייבר למתחילים, kernelios, מלגה ללימודים

  לאחר קורס סייבר, כמה הבוגרים צפויים להרוויח?

  ניסיון/
  תפקיד
  0-1 שנים2-4 שנים5+ שניםבכירים
  בקר SIEM/SOC
  13K-8K ₪18K-13K ₪21K-17K ₪21K ₪
  ומעלה
  Malware Analyst
  18K-12K ₪21K-18K ₪26K-20K ₪26K ₪
  ומעלה
  Penetration Testing
  16K-10K ₪23-K16K ₪30K-23K ₪31K ₪
  ומעלה
  Reverse Engineering
  21K-16K ₪25K-20K ₪29K-24K ₪33K-28K ₪

  היכן בוגרי קורס הסייבר שלנו עובדים כיום? בהיי-טק!

  קורסי הסייבר שלנו

  CHCSS + LINUX (468)

  קורס מיישם הגנת סייבר , הסמכת לינוקס (468)

  קורס אבטחת סייבר למתחילים, המיועד לקהל המבקש לבצע שינוי קריירה, או לחילופין לאלה המבקשים להיכנס לעולם הסייבר ואבטחת המידע.

  הסטודנטים בקורס ייחשפו למגוון רחב של נושאים ושיטות של הגנה ותקיפה בעולם הסייבר ויתנסו בחומר עם כלים שממחישים את המתרחש בעולם האמיתי, כלים הנחוצים לעבודה השוטפת של איש אבטחת מידע בעולמנו המשתנה.

  468 שעות

  94 מפגשים

  CHCSS (378)

  קורס מיישם הגנת סייבר
  (378) CHCSS

  קורס סייבר פרקטי ברמת בסיס המיועד למי שמבקש להכנס לעולם אבטחת המידע וסייבר או לחילופין למי שמעוניין לבצע שינוי קריירה.

  הסטודנטים בקורס ייחשפו למגוון רחב של נושאים ושיטות של הגנה ותקיפה בעולם הסייבר ויתנסו בחומר עם כלים שממחישים את המתרחש בעולם האמיתי, כלים הנחוצים לעבודה השוטפת של איש אבטחת מידע בעולמנו המשתנה. 

  378 שעות

  75 מפגשים

  CHPTE (150)

  קורס PT בדיקת חדירות (150)

  קורס אבטחת מידע למתקדמים המיועד לאלו המחפשים לשפר את יכולות ה-PT (בדיקת חדירוּת) ויכולות ה-Python שלהם.

  קורס זה הינו השלב הבא לבוגרי מסלול CHCSS.

  150 שעות

  15 מפגשים

  למה לעבור קורס סייבר ואבטחת מידע עם קרנליוס?

  במסגרת קורס סייבר עם קרנליוס כל סטודנט ייחשף למגוון רחב של שיטות הגנה ותקיפה בעולם הסייבר תוך כדי התנסות בפעולות אשר מדמות את המתרחש בעולם האמיתי 

  הסמכות סייבר רשמיות מטעם המדינה

  קרנליוס מפוקחת על ידי משרד העבודה ומספקת לסטודנטים שלה בסיום קורסי הסייבר הסמכות מטעם המדינה

  קורסי סייבר מעשיים

  תכני קורס סייבר מתמקדים במעבדות וקבלת ניסיון מעשי באמצעות סביבות וירטואליות סימולציות מעשיות

  ליווי ויחסי אישי

  בקורסי הסייבר שלנו הסטודנטים הם לקוחות VIP לאורך כל הדרך וזוכים ליחס אישי מצוות המרצים ומרכז הידע

  קורסי סייבר מקוונים ומוקלטים

  בנוסף לקורס כל סטודנט מקבל אפשרות להתחבר לשיעורי הסייבר מרחוק ולצפות בשיעורים גם לאחר שעות הקורס

  מתקן אימונים המתקדם בארץ

  קורס הסייבר כולל סימולטור תקיפה, כיתות לימוד מתקדמות ועוד

  סיפורי הצלחה
  בוגרי קורס אבטחת מידע וסייבר

  שאלות נפוצות על קורסי הסייבר

  שכר התחלתי בין 8-10K, לאחר 2-3 שנים 12-15K, אחרי 4-5 שנים עומדים על 25+, כמובן אין כללי ברזל הרבה תלוי בך.

  שאלה מצויינת וחשובה! זו הסיבה שהוקמה מחלקת פיתוח קריירה והשמה בקרנליוס. מטרתה של מחלקה זו היא להכין אותך ל”יום שאחרי” הקורס וצוות המחלקה ילווה אותך בהכנת קובץ קורות חיים עדכני, הכנה והתמודדות בראיונות עבודה, נראות ברשתות החברתיות ואף צוות המחלקה יקשר בינך לבין משרות חמות בשוק אצל המעסיקים הגדולים בישראל

  לאחר סיום קורס הסייבר מרבית בוגרינו משתלבים בתעשיה בתחום. לא בכל מוסד לימודי סייבר קיים ליווי והשמה אך בקרנליוס אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לדאוג לשילובכם בתעשיה.

  הלימודים מיועדים לסטודנטים בני 18 ומעלה היות והחומר הנלמד משקף לימודי הגנה והתקפה ושימוש לא    
  הולם בו, יכול להוות עבירה פלילית.

  לימודי סייבר מתאימים לאלו מכם הניחנים ביכולות מחשבה, ניתוח נתונים, הסקה וידע בסיסי באנגלית. במקביל במידה ואתם מסתגלים מהר לחידושים, טכנולוגיה ותהליכים סביר להניח שקורס אבטחת מידע וסייבר מתאים לכם.

  לאחר לימודי סייבר ואבטחת מידע מטעם קרנליוס השוק נוטה לתגמל מתחילים ובכללם את בוגרינו בשכר משוער של 12,000-8,000 ₪, לפרטים נוספים צרו קשר

   

  בוודאי! כל השיעורים מוקלטים ומועברים ב-Live במערכת הסטודנטים. כמו כן, ניתנים לשימוש גם לאחר שהשיעור הסתיים.

  מומלץ להתחיל כבר תוך 4-5 חודשים מתחילת הקורס. זהו הזמן שאתה מצוייד בכלים תיאורטיים ומעשיים ויכול כבר להשתלב במקום עבודה.

  3 תעודות, שתי תעודות בינלאומיות ואחת ממשלתית והכי חשוב עם ידע תיאורטי ויכולת פרקטית ומעשית שתעזור לך להשתלב במקום עבודה באחת מהחברות המובילות בתחום.

  בשביל זה לפני שמתחילים את קורס הסייבר, אנחנו עורכים פגישות ההתאמה. בפגישות אלו אנו בודקים מראש שיש התאמה לתחום הסייבר.

  קורס סייבר מקיף ומקצועי מלמד ביסודיות שיטות הגנה והתקפה מעולם הסייבר ואבטחת המידע

  קרנליוס הינו הגוף היחיד שעומד בפיקוח ובסטנדרט הממשלתי, ולכן מקבלים גם תעודת הסמכה ממשלתית בנוסף לכך, שיטת ההכשרה של קרנליוס מתמקדת בהכשרה מעשית ותרגול שמכינים אותך לג’וב הראשון בקריירת הסייבר שלך.

  לאחר קורס סייבר, היכן אוכל להשתלב בתעשיה?

  שוק הסייבר הולך וגדל מדי שנה, והביקוש ללימודי סייבר ומומחי אבטחת מידע רק מתעצם. כיום ישנו מחסור גדול בעולם כולו, ובפרט במדינת ישראל, באנשי סייבר איכותיים. בשל כך, אפשרויות התעסוקה בעולם הסייבר הן גדולות. לכן, לאחר לימודי סייבר במכללת קרנליוס, בוגרי המכללה מתקבלים לעבוד בחברות סייבר שונות, בחברות הייטק, בארגונים ממשלתיים, בבנקים, ובעצם בכל ארגון שזקוק להגן על המידע הרגיש שלו.

  קורס הסייבר שלנו

  העולם המודרני הולך וצועד למציאות בה המלחמות האמיתיות מתחוללות מאחורי מקלדת ומסך. ככל שהשנים מתקדמות ועולם הטכנולוגיה הולך ומשתכלל, הלחימה הפיזית נעשית שולית ביחס למרחב אפשרויות התקיפה שמזמנת לפתחה ההתפתחות העולמית. יחד עם היתרונות הרבים והיעילים שעולם המחשוב מעניק לנו, קיימים אתגרים לא מעטים שצצים מדי יום, כאשר האדם הממוצע שרזי עולם המחשוב לא מונחים בכיסו, נדרש לעמוד מולם.

  פושעי הסייבר אינם מגדירים את עצמם, פעמים הם תוקפים גופים פרטיים מתוך רצון להרוויח כסף, ופעמים הם מנסים לתקוף גופים ממשלתיים על מנת לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל. לא משנה על איזה סוג של תקיפה נדבר, המסקנה היא פשוטה: עלינו להכשיר כמה שיותר לוחמי סייבר ואבטחת מידע שיוכלו לפרוס על אזרחי מדינת ישראל רשת הגנה משמעותית.

  קורס סייבר ואבטחת מידע - רמת הלימודים

  מכללת קרנליוס מציעה את לימוד הסייבר לכלל הציבור שמעוניין לעבור קורס סייבר ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל כיום.

  כאן המקום לציין שעולם הסייבר כולל בתוכו שלל תחומים, כמו: הגנת סייבר, לוחמת סייבר, אבטחת מידע, האקינג ועוד. המשותף לכל התחומים הללו הוא, שהם כלולים תחת הכותרת של “לימודי סייבר”, כאשר לימודים אלה מתחלקים לנושאי התמחות שונים.

  קורס סייבר מקצועי מאופיין בעומק ובהיקף שהתלמיד מקבל, ומצד שני קורס זה דורש מהלומד ידיעה והבנה מעמיקות, יכולות אנליטיות וכן יכולות מקצועיות נוספות. תלמיד שיגיע למכללת קרנליוס עם רצון לקבל ולהתקדם, יוכל להפוך ללוחם סייבר מקצועי, חד, משופשף ומנוסה, כזה שכל חברה הייתה רוצה להחזיק בו.

  מסלולי קורס סייבר בקרנליוס

  מכללת קרנליוס, מרכז הידע לסייבר, מבקשת להכשיר לוחמי סייבר מקצועיים באמצעות מספר מסלולים שמוצעים לקהל הרחב:

  CHCSS + LINUX קורס מיישם הגנת סייבר, הסמכת לינוקס

  קורס מיישם הגנת סייבר, הסמכת לינוקס (450 שעות) – קורס אבטחת סייבר למתחילים, המיועד לקהל המבקש לבצע שינוי קריירה, או לחילופין לאלה המבקשים להתחיל לימוד סייבר ואבטחת המידע וכולל בתוכו מכינת לינוקס עם הסמכה בינלאומית הנדרשת כתנאי סף לקבלה ללימודי קורס מיישם הגנת סייבר.

  CHCSS קורס מיישם הגנת סייבר

  קורס מיישם הגנת סייבר (310 שעות) – קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים להתחיל לימודי סייבר ואבטחת מידע או לקהל יעד שמעוניין לבצע הסבת מקצוע. קורס זה מפוקח על ידי המדינה ומקנה תעודת הסמכה ממשלתית בתחום לבוגריו.

  CHPTE קורס סייבר בדיקת חדירות

  קורס PT בדיקת חדירות (150 שעות) – קורס אבטחת מידע למתקדמים המיועד לאלו המחפשים לשפר את יכולות ה-PT (בדיקת חדירוּת) ויכולות ה-Python שלהם. קורס זה הוא השלב הבא לבוגרי מסלול CHCSS.

  מטרת הקורסים הללו, כל קורס לפי רמתו, היא לפתח לוחמי סייבר ומומחים לאבטחת מידע שיצאו לשוק, ישתבצו בחברות מובילות ויצליחו לייצר מעטפת בטוחה לחברות בהם הם עובדים.

  נושאי הלימוד של הקורס

  האמת היא, שנושאי הלימוד שמועברים בקורסי הסייבר דרך המכללה שלנו הם רבים ומגוונים. בדרך להפיכתכם ללוחמי סייבר אמיתיים תעברו נושאים מרתקים, כגון: פשעי סייבר; איומים בתחום; תשתיות לאומיות; קבוצות טרור; לוחמת סייבר ומשמעותה; אבטחת סייבר; אסטרטגיות הגנה בתחום הסייבר, ועוד.

  במסגרת קורס סייבר במכללת קרנליוס אנו פותחים את הלימוד עם הקדמה ומבוא ללימודי סייבר ואבטחת מידע. במהלך שיעורים אלה יקבלו הסטודנטים יסודות חשובים מאוד ונושאי בסיס קריטיים עבור לימודי סייבר. במהלך קורס סייבר נלמד על טכנולוגיות רלוונטיות, כלים, מערכות הפעלה, שפות תכנות מרכזיות ועוד. בשיעורים מתקדמים יותר נלמד יותר לעומק על נושאים חשובים בעולם הסייבר ההתקפי וההגנתי, נלמד על מתקפות סייבר ודרכי ההגנה מפניהן, נלמד על הצפנה, תוכנה זדונית, פריצת סיסמאות ועוד.

  קורסי הסייבר מלווים בתרגול מעשי חי המתבצע באמצעות מעבדות מתקדמות וסימולטור ייחודי שמתרגל מצבי אמת. הסימולטור מכין את הסטודנטים ומדמה להם, כמה שניתן, את המציאות המאתגרת אותה הם יפגשו בשטח.

  איך אדע האם זה מתאים לי?

  לימודי סייבר ואבטחת מידע הפכו בשנים האחרונות לשם דבר בעולם כולו, ובמדינת ישראל בפרט. אחוזי ההתעניינות בלימוד סייבר ובלימודי אבטחת מידע רק הולכים וגואים ככל שהשנים מתקדמות. לאור זאת, מתעניינים בלימודי סייבר רבים שואלים אותנו את השאלה הפופולארית: האם לימודי סייבר מתאימים לי?

  אז אם ניחנתם בסקרנות לטכנולוגיה, לחידושים, לאנשים ותהליכים; אם אתגר, איכות ועשייה הם ערכים שמנחים את חייכם; אם אתם מוכנים לעשייה שוטפת, מתמשכת, מאתגרת ומעניינת – ייתכן מאוד ולימודי סייבר ואבטחת מידע הם הלימודים האידיאליים עבורכם. אם אתם אנשים שמעוניינים לקבל תגמול הוגן עבור העשייה שלהם בתוך עולם דינאמי וחדיש – לימודי סייבר ואבטחת מידע דרך מכללת קרנליוס עשויים להיות הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

  קורס סייבר דרך מכללת קרנליוס, 5 סיבות לללמוד אצלנו

  לימודי סייבר ואבטחת מידע דרך מכללת קרנליוס מספקים לכם יתרונות רבים. אז בואו נציין כמה עובדות שמספקות לבוגרי המכללה יתרון ברור בדרך לקבלת עבודה:

  • קרנליוס הם היחידים במדינת ישראל שמעניקים 3 תעודות לאומיות ובינלאומיות כולל תעודה ממשלתית בתחום (בסיום קורס סייבר מקיף).
  • בקרנליוס קורסי הסייבר היחידים במדינת ישראל שמפוקחים בפיקוח מלא על ידי משרד העבודה.
  •  70% מתוכן השיעורים עוסק בלימוד פרקטיים ומעשיים.
  •  התרגולים אצל קרנליוס מתבצעים על גבי מעבדות מתקדמות וסימולטור ייחודי שמתרגל מצבי אמת.
  • המרצים בקורס הסייבר שלנו הינם מומחים בתחומם ומהטובים ביותר בתעשייה בארץ.

  לקבלת סילבוס הקורס יש למלא את הפרטים

  דילוג לתוכן