עמוד הבית

Welcome to the Cyber Command Knowledge Center

KERENELiOS is a simulator-based training center and an incubator for cyber experts worldwide

סיפור קרנליוס

הרעיון להקים את מרכז הידע לסייבר נולד בשנת 2014 כאשר המייסדים ראו כי גופי אבטחת המידע בארגונים השונים בארץ זקוקים לעובדים מיומנים ומקצועיים אשר יהיו בעלי ידע עמוק בתחום ההגנה בסייבר.
הביקור במכללות הקיימות גרם להם להבין שאין קשר בין מה שלומדים המשתתפים בקורסים השונים לבין מה שנדרש ממומחי הסייבר המיועדים למערכות הבטחוניות, משרדי הממשלה וחברות ההיטק המובילות בתחום.
הם גם הבינו שהצעירים היחידים שיצליחו להתברג לתפקידי מפתח בתעשיית הסייבר הבטחונית והעסקית הם רק אלו שיהיו מצוינים ומובילים בתחום התוכנה והטכנולוגיה.
מרכז הידע לסייבר חרט על דגלו להכשיר את דור העתיד של מומחי הסייבר בתעשייה על ידי לימוד מהמומחים המובילים בתחומם תוך מתן דגש מירבי על הכשרה מעשית בנושאי הקורס השונים.
תוכנית הלימודים המוצעת במרכז הידע לסייבר מורכבת ממגוון רחב של נושאים אותם נדרש מומחה סייבר בארגון להכיר , חזון המייסדים הוא להכשיר תלמידים אשר יהוו את מרכז הידע בתחום ההגנה בסייבר בכל ארגון בו הם יעבדו בעתיד.

מרכז הידע

KERNELiOS מספקת תכנים ומידע אודות עולם הסייבר ללא עלות.

היכנס עכשיו ולמד על עולם הסייבר, על שכבות ותכנון מערכי הגנה, בניית מערך מודיעין סייבר נכון, מה זה פגיעות ואיך מונעים אותה.

כשאתה תרגיש מוכן צור אתנו קשר והצטרף Cyber Command Knowledge Center.

בלוג & חדשות

כל הכתבות המעניינות ביותר של מובילי הדעה כבר כאן, היכנס ולמד עוד על האיום הבא.