Yandex.Metrica
 • English
 • אודותינו

  למה ואיך הוקם מרכז ההכשרה של קרנליוס?

  אי שם ב-2014

  הרעיון להקים את מרכז הידע לסייבר נולד בשנת 2014 כאשר המייסדים ראו כי גופי אבטחת המידע בארגונים השונים בארץ זקוקים לעובדים מיומנים ומקצועיים אשר יהיו בעלי ידע עמוק בתחום ההגנה בסייבר.

  הביקור במכללות הקיימות גרם להם להבין שאין קשר בין מה שלומדים המשתתפים בקורסים השונים לבין מה שנדרש ממומחי הסייבר המיועדים למערכות הבטחוניות, משרדי הממשלה וחברות ההיטק המובילות בתחום.

  הם גם הבינו שהצעירים היחידים שיצליחו להתברג לתפקידי מפתח בתעשיית הסייבר הבטחונית והעסקית הם רק אלו שיהיו מצוינים ומובילים בתחום התוכנה והטכנולוגיה.

  digital world icon

  העולם עובר למרחב הדיגיטלי

  evil hacker icon

  חברות רבות מתחילות לסבול ממתקפות סייבר

  internet security icon

  נוצר צורך בלוחמי סייבר בעלי ניסיון מעשי

  kernelios icon

  הקמת מרכז הידע של קרנליוס

  Training today leaders for tomorrow threats

  מרכז הידע לסייבר חרט על דגלו להכשיר את דור העתיד של מומחי הסייבר בתעשייה על ידי לימוד מהמומחים המובילים בתחומם תוך מתן דגש מירבי על הכשרה מעשית בנושאי הקורס השונים.


  תוכנית הלימודים המוצעת במרכז הידע לסייבר מורכבת ממגוון רחב של נושאים אותם נדרש מומחה סייבר בארגון להכיר , חזון המייסדים הוא להכשיר תלמידים אשר יהוו את מרכז הידע בתחום ההגנה בסייבר בכל ארגון בו הם יעבדו בעתיד.

  -יוסי כהן ארזי ואיתי לוי, מייסדי קרנליוס

  "אני חושב שלשני הצדדים נמאס"

  נמאס לגופים הזקוקים לאנשי סייבר! נמאס להם לקבל לראיונות חבר’ה עם תעודות שכל מה שעברו זה סטים של שקפים. ונמאס לצעירים שמקבלים את התעודות כשהם מבינים אחרי הראיון הראשון או השני שכל מה שיש להם זה נייר, שלא מכניס אותם לשום מקום שהם באמת רוצים להיות בו.”

  דבש מתוק,

  יועץ אבטחת מידע אסטרטגי

  הכירו את הצוות

  yossi portrait

  יוסי כהן ארזי

  יו"ר קבוצת קרנליוס

  יוסי משמש כחבר דירקטוריון בחברת נט פוינט ובעל 10 שנות ניסיון בתחום אבטחת המידע בארץ ובחו”ל.
  בין היתר שימש כיועץ אבטחה בחברות ביטחוניות ישראליות ובמשרד החוץ.
  יוסי בעל ניסיון רב בניהול והקמת פרויקטים ממשלתיים בתחומי הIT, בעל ידע רב בתחום הגנות רשת וחקירת אירועי אבטחת מידע.
  והינו ממייסדי פרויקט מרכז הידע לפיקוד הסייבר.

  itay

  איתי לוי

  מנכ"ל

  איתי שירת כמומחה רשתות תקשורת וצופן בצבא והוא מעל ל-15 שנות ניסיון בהגנת סייבר במגזר הפרטי, הפיננסי והממשלתי בארץ.
  איתי תכנן והקים עשרות פרוייקטים של הגנה בסייבר החל משלב התיאוריה ועד לשלב היישום המעשי. מעבודותו השוטפת בתחום ההגנה בסייבר הוא פוגש באופן קבוע חברות וארגונים אשר הינם בעלי ידע חסר בתחום דבר היוצר עבורם פרצות אבטחה פוטנציאליות

  shay portrait

  שי דיל

  יועץ משפטי

  שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי הוא מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני. במסגרת התמחותו מייעץ שי לחברות מסחריות בתחומים שונים של החוק, והוא היה מעורב בעסקות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה.

  moshe portrait

  משה כהן

  דירקטור

  משה מחלוצי הבנקאות בישראל, מיזג וייסד את כמה מהבנקים הגדולים בישראל. למעלה מ50 שנות נסיון בתחום הכספים, שימש בעברו כמנכ”ל חברה לנאמנות. מעבר לנסיון הפיננסי מביא עימו ניסיון רב בעולם העסקים.business world

  shany portrait

  שני דבורה

  סמנכ"ל תפעול

  שני יוצאת יחידת תקשוב מיוחדת, בעלת ניסיון רב בעולם ההיי טק. מייסדת מרכז הידע לסייבר ואחת מאבני היסוד החשובים בהקמתו ותפעולו. BA מנהל עסקים.

  edvard

  אדוורד שרגה

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  אדוורד הקים ומוביל את מערך שיווק והמכירות של החברה בארץ ובעולם. בעברו ייסד את חברת מרקל הרוסית והוביל מספר חברות כסמנכ״ל מכירות. מביא עימו ידע עצום בניהול תיקי לקוחות ענק.

  שינוי גודל גופנים